Bahigo Ödeme Yöntemleri

Bahigo Ödeme Yöntemleri

Nasıl ödeme yapabilirim? Sorusuna detaylı bir halde cevap verebilmek adına bu tür bir başlık ile adım atmak istedik. Isterseniz çok fazla süre kaybetmeden bahigo ödeme yöntemleri nelerdir birlikte bakalım.

Cepbank: An saygınlıkıyla biroldukça bankanın desteklediği ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. Saniyeler içerisinde işlem yapabilir ve hesaplarınıza aktarımda bulunabilirsiniz. Bankanızın bu tür bir hizmeti mevcut ise minimum 100 liralık yatırım limiti rağmenıza çıkıyor. Kısaca cepbank ile ödeme yapmak istiyorsanız bu meblağ minimum 100 lira olmalıdır. İşlem süreci oldukça sıradan ve daha da önemlisi sorunsuz bir süreç karşınıza çıkacaktır.

ödeme yöntemleri

QR Kod: Son dönemde bahis severlerin yakından ilgilendiği bir yatırım aracı olan qr kod, Ziraat Bankası, İş Bankası ve Yapı Kredi gibi birçok bankada mevcut. QR kod ile yatırım yapabilmek için bilgisayarlarınızın ya da Atm’nin başında olmanız gerekiyor. Yani elinizin altında iki farklı aygıt olması gerekiyor aksi takdirde yatırım yapmak mümkün değil. Bu yatırım aracını kullanacak olursanız eğer alt limit 100 lira olarak rağmenıza çıkacaktır. Günlük maksimum yatırım limiti ise 4000 lira olarak belirlenmiş durumda ve bu rakamın üzerine çıkamıyorsunuz.

Paykasa: Sanal kart değerlendirmesi yapıldığı takdirde Paykasa’nın kim bilir en değerli yatırım aracı olduğunu görebiliyoruz. Paykasa ile günün her saati yatırım yapabilirsiniz ancak güvenilir adreslerden satın alma işlemlerini gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Resmi sitede alt limit ile ilgili herhangi bir detaydan bahsedilmemiş ve bizler de hatalı bilgi vermemek adına sizleri canlı destek ekibine yönlendirmek istiyoruz. Canlı destek hattına bağlanarak alt limit hakkında ne bilgi edinebilirsiniz.

Yatırım işlemlerinizi yapabileceğiniz çok sayıda alternatif yatırım aracı yer alıyor ve aynı şekilde para çekim talepleriniz için de rağmenıza alternatifler çıkacaktır. Finansal süreçte problem yaşayacağınız bir adres değil ve gün içerisinde yatırımlarınızı yapabilir, aynı şekilde ödemelerinizi de sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Ve hatta bu konuda en emin sitelerden bir tanesi bulunduğunu dile getirmek de mümkündür. Bahigo ile birlikte bu tür işlemlerde problem yaşamayacak ve güvenilir bir şekilde işlem yapabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*